Hazır Tasarımlar

Hazır tasarımlarımız

FKBS Yazılım olarak sizlere bir çok sektörde hazır tasarımlar sunabiliyoruz. Bu tasarımların amacı maliyetlerin daha düşük olmasıdır. Bu sayede çok yüksek rakamlar ödeme yapmadan web siteniz çok kosa sürede yayında olmaktadır.

Google Dünyasına İlk Adım

FKBS Yazılım olarak sizlerin kurumsal kimliklerini satın aldığınız pakete göre GOOGLE Firma kaydını GOOGLE Anahtar kelime çalışmalarını tamamen ücretsiz yapıyoruz. Bu işlemin amacı iş sektörünüze daha yüksek kitleye ulaşmanızdır. Bu sayede size ulaşmak isteyen tüm müşterilerinize size daha hızlı ulaşabilir hakkınız da bir çok yorumu GOOGLE üzerinden yapabilirler.

Ücretsiz Seo Çalışmamız

Bir çok firma siteniz için ücretli seo çalışmaları yapmaktadır. FKBS Yazılım olarak biz bunu tamamen ücretsiz yapıyoruz.

Kelime Analizi 90 %
Özenle Hazırlanmış Makaleler 86 %
Siteleri Üst Seviyelere Taşıma 88 %
Analiz Sonuçları (google console) 40 %

Görüşleriniz...

Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...
Hazırlanıyor...

Sık Sorulan Sorular

Profesyonel PHP Hazır Tasarımlar

Sizlere sunduğumuz hizmetler den çok memnun kalacaksınız.
Hedefinizi 12'den Vurun
Doğru hizmet anlayışı ile sizlerin kurumsal kimliklerini hazırlıyor hedefinizi 12'den vurmanıza yardımcı oluyoruz. Bir çok referansımız ile doğru yolda olduğumuzu biliyoruz.
Doğru Analizler
Tüm site ve kelime analizlerimizi Google üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kelime bazlı çalışmalarımız da %95 olumlu sonuçlar alıyoruz.

Bize Projenden bahsetmek istermisin ?

Geliştirilmesini istediğiniz veya yeni tasarlamamızı istediğiniz projeniz varsa formu doldurarak bize ulaşın. Ücretsiz analiz ederek size özel çözümler sunalım
Message sent!
tr_TRTürkçe